Ortak, LL.M., Avukat

Tunahan Eyüboğlu

Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Tunahan yüksek lisans eğitimini, Avrupa ve Uluslararası Ekonomi, Rekabet ve Düzenleyici Hukuk alanında Almanya, Freie Universität Berlin’de tamamlamıştır.

Her sene Hollanda’nın Lahey kentinde düzenlenen Uluslararası Ceza Mahkemesi Farazi Dava Yarışması’na (ICC Moot Competition) da Türkiye’yi temsilen katılan Tunahan; aynı zamanda Avrupa Genç Hukukçular Derneği İstanbul (ELSA), Avrupa Gençlik Parlamentosu Derneği ve Kadir Has Üniversitesi Model Birleşmiş Milletler Kulübü gibi birtakım uluslararası platformlarda yönetim kurulu üyesi olarak da görev almıştır.

Stajının ilk dönemini; fikri ve sınai haklar, kişisel verilerin korunması, bilişim hukuku ve ticari sözleşmeler alanlarında faaliyet gösteren bir hukuk bürosunda tamamlayan Tunahan, Mart 2018 itibari ile Eyüboğlu&Büyükatak Hukuk Bürosu bünyesine dahil olmuştur.

Tunahan, Eyüboğlu&Büyükatak bünyesinde yürütülmekte olan kişisel verilerin korunması hukuku kapsamındaki uyum projelerini yönetmekte olup aynı zamanda ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren start-up girişimlerine de hukuki danışmanlık vermektedir. Aynı zamanda; iş hukuku, fikri mülkiyet hukuku, bilgi teknolojileri hukuku, e-ticaret, internet ve medya regülasyonları ile ticari sözleşmeler alanında faaliyet göstermektedir.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.
.